Golden Prague Residence

Nám. Curieových 43/5
110 00 Praha 1
Česká republika
Golden Prague Residence se nachází v samém centru Prahy, města, které je srdcem Evropy. Výjimečné apartmány Golden Prague Residence nabízejí ideální základnu k prozkoumávání historických částí města, obchodů, restaurací a architektonických pokladů. Užijte si pohledy na majestátní panorama Staré Prahy a řeku Vltavu, jen pár minut chůze od Staroměstského náměstí.

  • Umístění v samém centru Prahy
  • Nachází se přímo na vyhlášené nákupní ulici Pařížská, jen pár kroků od Staroměstského náměstí historických skvostů a dalších atrakcí, jako Orloj a Karlův most
  • Pouze pět minut chůze od stanice metra Staroměstská
  • Jen 20 minut od mezinárodního letiště Václava Havla (PRG)

Popis trasy

Z Vídně, Budapešti, Bratislavy, Brna: Dálnice D1 Brno-Praha, směr Centrum. Výjezd směr Staré Město. Dále podél řeky Vltavy přibližně 1 kilometr. Hotel je po levé straně.

Příjezd z Berlína: po silnici E55, Teplice-Praha, směr Centrum. Jeďte po ulici Argentinská k Vltavě. Pokračujte podél řeky Vltavy přibližně 2 kilometry na Nábřeží Kapitána Jaroše, dále nábřeží Edvarda Beneše, zahněte vlevo na Čechův most. Hotel bude za mostem před vámi.

Směr z Norimberku: po silnici E50, D5, Rozvadov-Plzeň-Praha, směr Motol / Centrum. Dále po ulici Plzeňská, směr Centrum. Přejeďte Jiráskův most a odbočte vlevo na konci. Pokračujte podél Vltavy asi 3 kilometry. Hotel bude před vámi.

 

www.goldenpraguehotel.com
www.zlatapraharestaurant.cz
www.wfitnessspa.com


Golden Prague Residence is owned and operated by WIC Prague a.s., Reg. no.: 07688580, with the seat at nám. Curieových 43/5, 110 00 Prague 1, registered in Municipal Court in Prague, section B, File 23995.


Excellent
Rated By guests
9.2
Golden Prague Residence
HotelsCombined