Restaurace Zlatá Praha

Restaurace Zlatá Praha spolu s venkovní terasou se nachází v protější budově, v devátém patře hotelu Golden Prague Hotel managed by Fairmont a řadí se k nejlepším požitkům, které může Praha v oblasti gastronomie nabídnout. Hosté si zde vyberou z nabídky české i mezinárodní kuchyně spojené s magickou atmosférou pohledu na panoramata pražského Starého Města, jenž jsou zejména v podvečer opravdu nezapomenutelná.

Zárukou spokojenosti je také vysoce profesionální a zkušený personál, který svým hostům připraví neopakovatelný gastronomický zážitek. Tým kuchařů pod taktovkou talentovaného šéfkuchaře Zlaté Prahy Pavla Buchwaldka, vítěze 2. místa v soutěži Kuchař roku ČR 2015/2016, připravuje bohatou nabídku jídel, která vychází vstříc nejmodernějším trendům.

Oblíbený nedělní brunch s dětským koutkem a živou hudbou je ideální volbou pro strávení příjemné nedělní pohody v centru rušného velkoměsta. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a obohacován o tématické události a autentické festivaly zahraniční kuchyně.

 

www.goldenpraguehotel.com
www.zlatapraharestaurant.cz
www.wfitnessspa.com


Golden Prague Residence is owned and operated by WIC Prague a.s., Reg. no.: 07688580, with the seat at nám. Curieových 43/5, 110 00 Prague 1, registered in Municipal Court in Prague, section B, File 23995.


Excellent
Rated By guests
9.2
Golden Prague Residence
HotelsCombined