Restaurace Zlatá Praha

Restaurace Zlatá Praha spolu s venkovní terasou se nachází v protější budově, v devátém patře hotelu InterContinental Prague a řadí se k nejlepším požitkům, které může Praha v oblasti gastronomie nabídnout. Hosté si zde vyberou z nabídky české i mezinárodní kuchyně spojené s magickou atmosférou pohledu na panoramata pražského Starého Města, jenž jsou zejména v podvečer opravdu nezapomenutelná.

Zárukou spokojenosti je také vysoce profesionální a zkušený personál, který svým hostům připraví neopakovatelný gastronomický zážitek. Tým kuchařů pod taktovkou talentovaného šéfkuchaře Zlaté Prahy Pavla Buchwaldka, vítěze 2. místa v soutěži Kuchař roku ČR 2015/2016, připravuje bohatou nabídku jídel, která vychází vstříc nejmodernějším trendům.

Oblíbený nedělní brunch s dětským koutkem a živou hudbou je ideální volbou pro strávení příjemné nedělní pohody v centru rušného velkoměsta. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a obohacován o tématické události a autentické festivaly zahraniční kuchyně.

Kontakt

 

www.icprague.com
www.intercontinental.com/prague
www.icfitness.cz
www.zlatapraharestaurant.cz


Golden Prague Residence is owned and operated by WIC Prague s.r.o., Reg. no.: 29059577, with the seat Praha 1, nám. Curieových 43/5, PSČ: 110 00, registered in Municipal Court of Prague, section C, insert no. 163659


Excellent
Rated By guests
9.2
Golden Prague Residence
HotelsCombined