Vše co vaše rodina potřebuje

Propojené pokoje, aby mohla být celá rodina pohromadě
Volný vstup do vyhřívaného, krytého bazénu
Dětskou postýlku a stupínek k umyvadlu zdarma na vyžádání
Hlídání dětí
Dětské župany
Přistýlky
V.I.K. program
Wi-Fi zdarma

Ubytování pro rodiny s dětmi

Praha je velmi oblíbenou destinací pro rodiny s dětmi. V každém ročním období má co nabídnout. Mezi oblíbené pražské vycházky s dětmi patří návštěva zoologické zahrady (hodnocena uživateli TripAdvisoru jako čtvrtá nejlepší zoologická zahrada na světě), zábavních dětských center a parků a dětských hřišť. Volný čas lze trávit i na různých sezónních akcích.

Kromě poznávacích okruhů po vyhlášených pražských pamětihodnostech, jako je Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Karlův most, nabízí Praha i různé interaktivní a zábavné atrakce pro děti, mezi něž patří Mořský svět, Muzeum hraček, zrcadlové bludiště na Petříně, bobová dráha a další.

Pobyt v Praze vám jistě zpříjemní pohodlné ubytování v našem rodinném apartmá – dvě propojené ložnice s vlastní koupelnou, kuchyňským koutem a obývacím pokojem. Výhodou rodinného apartmá je také možnost mít děti nablízku, ale zároveň relaxovat ve vlastním pokoji poté, co děti ulehnou ke spánku.

Až se ubytujete v našem rodinném apartmá, budete se cítit jako doma. K dispozici budete mít vše, co k příjemné atmosféře domova patří: plně vybavenou kuchyň, mikrovlnnou troubu, Wi-Fi připojení zdarma, plochou televizní obrazovku a koupelnu.

Objevte to nejlepší z nabídky pro rodiny s dětmi v Golden Prague Residence umístěném přímo v centru Prahy. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pro ty nejmenší

Každá naše starost a pozornost směřuje k poskytování maximálního a nejvyššího možného zážitku. Tato snaha pro nás nekončí u rodičů. Všechny děti ubytované v Golden Prague Residence okamžitě získávají exkluzivní status V.I.K. (Very ImportantKids – velmi důležité děti), jelikož si chceme být jisti, že se pobyt pro děti stane nezapomenutelným zážitkem stejně jako pro vás.

V.I.K. program zahrnuje:

  • Děti do dvou let od nás dostanou gumovou kačenku na hraní do vody a dětské mýdlo Johnson.
  • Děti ve věku tři až pět let od nás dostanou plyšové zvířátko a vybavení do vany: Alda – mýdlo, sprchový gel, šampon a tělový krém.
  • Děti ve věku šest až sedm let od nás dostanou kufřík na hračky, omalovánky s pastelkami a vybavení do vany: Alda – mýdlo, sprchový gel, šampon a tělové mléko.
  • Děti ve věku osm až dvanáct let od nás dostanou Pexeso, notýsek s pastelkami a vybavení do koupelny: Alda – mýdlo, sprchový gel, šampon a tělové mléko.

 

www.goldenpraguehotel.com
www.zlatapraharestaurant.cz
www.wfitnessspa.com


Golden Prague Residence is owned and operated by WIC Prague a.s., Reg. no.: 07688580, with the seat at nám. Curieových 43/5, 110 00 Prague 1, registered in Municipal Court in Prague, section B, File 23995.


Excellent
Rated By guests
9.2
Golden Prague Residence
HotelsCombined