Golden Prague Residence


Golden Prague Residence nabízí výhodné ubytování v historickém centru hlavního města vedle hotelu Golden Prague Hotel managed by Fairmont a Pařížské ulice.

Residence poskytuje možnost kvalitního ubytování ve 27 moderně a vkusně zařízených, klimatizovaných apartmánech o velikosti od 35 do 144 m2. Jedinečná poloha residence v klidné části Starého Města a nedaleko Letenských sadů je vhodná pro dlouhodobé ubytování, ať už pracovní nebo prázdninové.
Všechny apartmány jsou vybavené Wi-Fi připojením zdarma, moderním, stylovým nábytkem ze studia Nobis, kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou, ledničkou kombinovanou s mrazákem a varnou konvicí. V rámci residence je také k dispozici pračka a sušička zdarma.

Všem hostům je zdarma poskytnut vstup do W. Fitness & Spa hotelu Golden Prague Hotel managed by Fairmont. Dále nabízíme služby, jako parkování, prádelna a čistírna za příplatek.

Pokoje & apartmá

V těsné blízkosti vyhlášené Pařížské ulice nabízí Golden Prague Residence 27 útulných apartmá provozovaných hotelem Golden Prague Hotel managed by Fairmont.

Restaurace

Zažijte mimořádný gastronomický zážitek, prohloubený magickou atmosférou s úžasným výhledem na panoramata pražského Starého Města.

W. Fitness & Spa

Nechte se zlákat skvělým prostředím a vyberte si z bohaté nabídky služeb W. Fitness & Spa by Worldclass. Hosté, bydlící v Residenci mají vstup do bazénu, sauny a posilovny zdarma.
Nám. Curieových 43/5, 110 00 Praha 1, Česká republika
+420 296 631 119
Příjezd: 14:00 - 19:00
Odjezd: 7:00 - 12:00
Důležitá informace
Vezmětě prosím na vědomí, že recepce Golden Prague Residence je otevřena pouze v hodinách 7:00 – 19:00.
Dvoupodlažní podzemní garáže s kapacitou 190 míst a s nepřetržitým provozem se nachází v hotelu Golden Prague Hotel managed by Fairmont, přímo naproti Golden Prague Residence. Více informací o parkování zde.

 

www.goldenpraguehotel.com
www.zlatapraharestaurant.cz
www.wfitnessspa.com


Golden Prague Residence is owned and operated by WIC Prague a.s., Reg. no.: 07688580, with the seat at nám. Curieových 43/5, 110 00 Prague 1, registered in Municipal Court in Prague, section B, File 23995.


Excellent
Rated By guests
9.2
Golden Prague Residence
HotelsCombined