Golden Prague Residence


Golden Prague Residence nabízí výhodné ubytování v historickém centru hlavního města vedle hotelu InterContinental Prague a Pařížské ulice.

Residence poskytuje možnost kvalitního ubytování ve 27 moderně a vkusně zařízených, klimatizovaných apartmánech o velikosti od 35 do 144 m2. Jedinečná poloha residence v klidné části Starého Města a nedaleko Letenských sadů je vhodná pro dlouhodobé ubytování, ať už pracovní nebo prázdninové.
Všechny apartmány jsou vybavené Wi-Fi připojením zdarma, moderním, stylovým nábytkem ze studia Nobis, kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou, ledničkou kombinovanou s mrazákem a varnou konvicí. V rámci residence je také k dispozici pračka a sušička zdarma.

Všem hostům je zdarma poskytnut vstup do W. Fitness & Spa hotelu InterContinental Prague a další služby, jako parkování, prádelna, čistírna či stravování za zvýhodněné ceny.

Pokoje & apartmá

V těsné blízkosti vyhlášené Pařížské ulice nabízí Golden Prague Residence 27 útulných apartmá provozovaných hotelem InterContinental Prague.

Restaurace

Zažijte mimořádný gastronomický zážitek, prohloubený magickou atmosférou s úžasným výhledem na panoramata pražského Starého Města.

W. Fitness & Spa

Nechte se zlákat skvělým prostředím a vyberte si z bohaté nabídky služeb W. Fitness & Spa by Worldclass. Hosté, bydlící v Residenci mají vstup do bazénu, sauny a posilovny zdarma.
Nám. Curieových 43/5, 110 00 Praha 1, Česká republika
+420 296 631 119
Příjezd: 14:00
Odjezd: 12:00
Důležitá informace
Vezměte prosím na vědomí, že check-in probíhá na recepci hotelu InterContinental, který se nachází naproti Golden Prague Residence.
Dvoupodlažní podzemní garáže s kapacitou 190 míst a s nepřetržitým provozem se nachází v hotelu InterContinental Prague, přímo naproti Golden Prague Residence. Více informací o parkování zde.

Průvodce pro hosty

Připravili jsme pro Vás tohoto průvodce, ve kterém naleznete širokou nabídkou služeb Golden Prague Residence i mnoho dalších užitečných informací o Praze.
Vstupte

 

www.icprague.com
www.intercontinental.com/prague
www.icfitness.cz
www.zlatapraharestaurant.cz


Golden Prague Residence is owned and operated by WIC Prague s.r.o., Reg. no.: 29059577, with the seat Praha 1, nám. Curieových 43/5, PSČ: 110 00, registered in Municipal Court of Prague, section C, insert no. 163659


Excellent
Rated By guests
9.2
Golden Prague Residence
HotelsCombined