Naše služby

Posilovna a Kardio
Strečinková místnost
Osobní trenér
Lekce aerobiku
Krytý bazén a vířivka
Sauna
Solárium
Relaxační místnost
Zahrada
Fitness Bar

Uvolněte své tělo a mysl

Ať již máte chvilku na dočerpání energie nebo den na dokonalý odpočinek, nechte se zlákat skvělým prostředím a vyberte si z bohaté nabídky terapií, které budou nejlépe vyhovovat Vašemu časovému rozvrhu i životnímu stylu.

Zveme Vás k návštěvě W. Fitness & Spa, které se nachází v hotelu InterContinental Prague a využití prostor bazénu, sauny, posilovny a relaxační zóny je pro hosty Golden Prague Residence poskytováno zdarma. Pro vstup je k dispozici oddělený výtah, přístupný z 2. – 6. patra hotelu InterContinental nebo zahradou z ulice Dvořákovo nábřeží.

Dokonalý odpočinek poskytne bazén s vyhřívanou slanou vodou a výhledem na nebe přes prosklenou střechu, jenž navodí ještě příjemnější pocit. Pro aktivní odpočinek využijte posilovnu s výhledem do zahrady vybavenou moderními stroji Technogym Exite, nebo si zvolte svou nejoblíbenější aerobikovou lekci, relaxaci v sauně či odpočinek v relaxační zóně.

Kontakt

W. Fitness & Spa
Pařížská 43/30,
Praha 1 - Staré Město

Telefon: 296 631 525
Email: info@wfitnessspa.com

Otevírací hodiny:
Po - pá: 6:00 - 22:00
So - ne: 7:00 - 22:00

web: www.wfitnessspa.com

 

www.icprague.com
www.intercontinental.com/prague
www.icfitness.cz
www.zlatapraharestaurant.cz


Golden Prague Residence is owned and operated by WIC Prague s.r.o., Reg. no.: 29059577, with the seat Praha 1, nám. Curieových 43/5, PSČ: 110 00, registered in Municipal Court of Prague, section C, insert no. 163659


Excellent
Rated By guests
9.2
Golden Prague Residence
HotelsCombined